Vestluskaardid AUSALT SEKSIST

Tunnustatud ja sertifitseeritud sekscoach Agnes Kanguri sügavad ja lähendavad vestluskaardid “Ausalt seksist”, pakis 92 kaarti.

Parim asi, mida sa suhtes olles oma seksuaalelu jaoks teha saad, on õppida enda ja oma partneri seksuaalsust tundma. Selleks on vaja omavahel rääkida seksist ausalt ja avatult. Miks sa seksid? Mida seks sinu jaoks tähendab? Mis sind erutab? Mis sinu erutust pidurdab? Mis paneb sind tundma ennast atraktiivsena?

25.95

1 laos

Seksist rääkimine muudab teid partneriga lähedasemaks ja on ainus viis, kuidas luua seksuaalelu, mis teile mõlemale naudingut pakub. Ei ole mõtet eeldada, arvata ja lünki täita. Me ei toimi kõik ühtemoodi ja me ei taha kõik samu asju. Hea seks ei juhtu lihtsalt niisama. See eeldab head kommunikatsiooni.

Et aidata sul neid vestlusi pidada, olen loonud vestluskaardid, mis katavad ära kõige olulisemad teemad. Vasta küsimustele või lõpeta laused, mis puudutavad seksi, sinu seksuaalsust, aga ka laiemalt sinu suhet partneri ja iseendaga. Mitte ainult see, et mis sind seksis erutab, vaid ka näiteks see, et mida sa vajad, et tunda ennast armastatuna. Mis sind rõõmustab? Mis sind kurvastab? Seks ei ole suhtes kuidagi eraldiseisev asi. Seks toimub suhte kontekstis, suhtes toimuv mõjutab väga tugevalt seksuaalelu.

Vesluskaartide eesmärk on:

1. aidata sul õppida tundma iseennast

2. aidata sul õppida tundma oma partnerit

3. kasvatada teie vahelist emotsionaalset lähedust

4. kasvatada teie vahelist seksuaalset lähedust

Ei ole oluline, kas suhe on alles alanud või juba pikalt kestnud - seksist tuleb rääkida igal juhul. Tegelikult peaks neid vestlusi pidama iga natukese aja tagant, sest vastused küsimustele muutuvad ajas. Me inimestena muutume ja meie vajadused ja soovid muutuvad.

Mõnusat vestlemist!

Agnes Kangur 

 

Agnes Kangur on sertifitseeritud sekscoach ehk seksuoloogia ja seksuaalnõustamise väljaõppega spetsialist. Tema missiooniks on aidata inimestel avastada nende seksuaalne potentsiaal. Sekscoachingu käigus ta julgustab, normaliseerib ja jõustab; aitab vabaneda häbidest ja hirmudest; annab seksuaalharidust; annab konkreetseid soovitusi ning harjutusi, et tõsta seksuaalset enesekindlust.

Vaata lähemalt siit: www.agneskangur.com

Instagram: https://www.instagram.com/sexcoachagneskangur/